€ 12,00 €/h brutto

Dam pracę w Niemczech na magazynie art. farmaceutycznych bez języka od zaraz w Hamm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2021 00:28

W mieście Hamm od zaraz możliwa do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na magazynie z art. farmaceutycznymi. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu, układaniu paczek na paletach.

Proponujemy Ci pracę jako pracownik magazynu/komisjoner w branży medycznej, w ramach której pakować będziesz produkty farmaceutyczne. Ze względu na konieczność przenoszenia ciężarów polecamy tę ofertę mężczyznom.

Zakres obowiązków:

umieszczanie paczek na taśmie,
sortowanie paczek, układanie ich na paletach/wózkach do wysyłki,
kompletowanie paczek (waga paczki to 6-31kg).

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym w godzinach 01:00-7:30 oraz 14:00-21:30 od poniedziałku do piątku. Miesięcznie na tym stanowisku przepracujesz 130-140 godzin

Wymagania

Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego oraz doświadczenia.

Wymagamy wyłącznie odpowiedzialnego podejścia do pracy.

UWAGA: ze względu na obecne przepisy na terenie Niemiec wszyscy pracownicy muszą być zaszczepieni, być ozdrowieńcami lub wyrażać zgodę na codzienne testowanie przed wejściem na miejsce prac. Testy są bezpłatne. W przypadku wyrażenia przez pracownika chęci zaszczepienia się oferujemy pomoc w umówieniu terminów online

Oferujemy

bonus 100€ jeżeli rozpoczniesz pracę przed 20.12.2021 wypłacony po pierwszym przepracowanym miesiącu
umowę o pracę zgodna z niemieckim prawem,
stawkę podstawową 12,00 €/h brutto,
125% stawki za każdą dodatkową godzinę pracy
150% stawki za każdą godzinę pracy w niedzielę (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
200% stawki za każdą godzinę pracy w święta przypadające w tygodniu (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych w Dortmundzie (koszt od 270-280€/mies. po stronie pracownika).

Podejmując tę pracę zyskujesz:

zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy przez niemiecką, licencjonowaną agencję, z którą podpiszesz jasną umowę, a w razie
potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora.
kompleksowe pośrednictwo w kontakcie między Tobą a pracodawcą,

30% rabat na usługi TimeTax dot. Niemiec, w tym:
rozliczenie podatku dochodowego (za rok przepracowany z agencją WorkInDE/time2work)
uzyskanie świadczenia kindergeld.

stałą opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji,
możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
bezpłatny proces rekrutacji,
wsparcie legalnie działającej niemieckiej agencji pracy.

oferty.pracy@time2work.pl

Uwaga, w Niemczech na stawkę netto składa się wiele indywidualnych czynników, które uniemożliwiają precyzyjne podanie kwoty netto. Zakładając, że pracownik zostanie zakwalifikowany do tzw. pierwszej klasy podatkowej jego wynagrodzenie, w ramach tej oferty, może wynieść 8,76€/h netto. Precyzyjne i ostateczne określenie stawki ma miejsce w momencie podpisania umowy, a powyższa informacja zawiera wyłącznie dane szacunkowe.

ID ogłoszenia: 73661b8825bc4bdc