€ 9 euro

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez doświadczenia (kompletacja, pakowanie, realizacja zamówień)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen, Frankfurt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:32

Oferta pracy w Niemczech na magazynie bez doświadczenia w Bremen i Frankfurcie przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu, pracach pomocniczych.

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje 50 osób do pracy na stanowisku:

50X PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: NIEMCY (Bremen, Frankfurt)
– jeśli znasz niemiecki i myślisz o wyjeździe do pracy za granicę na co najmniej pół roku – ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!!

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego;
– gotowość do wyjazdu do pracy w NIEMCZECH, na co najmniej pół roku;
– mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Obowiązki:
– Praca na magazynie (kompletacja, pakowanie, realizacja zamówień);
– możliwość pracy na wózkach widłowych (dla osób z uprawnieniami).

Oferujemy:
– Pewną i stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;
– wysokie zarobki (9 euro/h) !!;
– łatwą pracę niewymagającą doświadczenia;
– pomoc przy wyjeździe i adaptacji w Niemczech (organizację wyjazdu, zakwaterowania itp.)
– mile widziane również pary, grupy znajomych itd.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: gdansk@jobhouse.pl z podaniem nr ref. NIEM//PRAC/MAG

Opis dodatkowy:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.”.

Numer referencyjny: NIEM/PRAC/MAG

ID ogłoszenia: 86544e2aca09c4e

Brak tagów

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.