€ 10,35 €

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez języka jako komisjoner tekstyliów Ludwigsfelde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigsfelde kolo Berlina
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 05:18

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla komisjonerów na magazynie z tekstyliami. Ogłoszenie bez znajomości języka w rejonie Ludwigsfelde od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Komisjoner / Pracownik magazynu
Miejsce pracy: 14974 Ludwigsfelde
Wolnych miejsc: 240

Zadania:
– Komisjonowanie skanerem
– Proste prace magazynowe

Wymagania:
– Gotowość do podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany)
– Umiejętność pracy w zespole
– Znajomość j. niemieckiego nie jest konieczna
– Własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę pracy
– Praca na pełen etat lub na tzw. Mini-Job
– Wynagrodzenie od 10,35 €/godz.
– Pracę w przyjaznej atmosferze
– System 3- zmianowy

ACCURAT GmbH
Schloßstr. 95
12163 Berlin (Niemcy)

CV prosze przyslac na maila
bewerbung@accurat.eu

ID ogłoszenia: 8975dc1530eadfda