€ 10,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 04:01

Dam pracę w Niemczech na magazynie części samochodowych przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem zamówień zgodnie z listą. Do zadań należeć będzie pakowanie towarów oraz przygotowanie ich do wysyłki. Praca wymaga obsługi systemu informatycznego. Inne zadania mogą zostać zlecone przez kierownika zmiany.

Oczekiwania:

  • wysokie zmotywowanie
  • odpowiedzialność
  • chęć rozwoju
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • atutem będą aplikacje od osób po technikach samochodowych
  • preferowane zgłoszenia od osób znających się na samochodach

Zapewniamy:

  • dla chętnych możliwość zorganizowania płatnego miejsca zamieszkania
  • praca w międzynarodowym, zgranym zespole
  • uczciwe warunki

Aplikacja:
Osoby, które spełniają powyższe warunki zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV ze zdjęciem na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Praca Niemcy na magazynie, Berlin. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-berlin/

ID ogłoszenia: 59756b29c8de2b4e

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. damian71612 na 4 lutego 2016 @ 19:45

    Witam
    Jestem młodym ,pracowitym,uczciwym mężczyzną.Jestem zainteresowany tą oferta.
    Mój nr telefonu 669 489 039

  2. rafal1990 na 9 lutego 2016 @ 18:22

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o kontakt na numer 783-419-122. Z góry bardzo dziękuję.

  3. ewcia2792 na 10 lutego 2016 @ 12:57

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy posiadam doświadczenie w branży motoryzacyjnej- technik pojazdów samochodowych proszę o kontakt 605355490, andrzej199119@op.pl

  4. karol5158446 na 16 lutego 2016 @ 13:54

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą
    pracy. Posiadam doświadczenie jako
    pracownik magazynu w Niemczech. Mój
    numer telefonu to +4915214700294. Z góry dziękuję za kontakt

  5. marcintomaszewski na 25 lutego 2016 @ 13:35

    Witam, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą, jestem do dyspozycji w każdej chwili, proszę o kontakt zwrotny, mój numer tel. +48 605184255 email.: mumin1281@interia.pl
    Pozdrawiam, Marcin Tomaszewski.