€ 8,80 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka w Heitersheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heitersheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2015 04:05

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na magazynie w Heitersheim. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka niemieckiego, oraz na dłuższy okres. Zakwaterowanie płatne będzie zapewnione na miejscu.

Opis stanowiska pracy
ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy na magazynie w miejscowości Heitersheim.

Wybranym kandydatom oferujemy:

• umowa o pracę z firmą niemiecką,
• wynagrodzenie: 8,80€ brutto/h
• zorganizowany bezpłatny transport ,
• zorganizowany nocleg (opłata 6,5€ za dobę),
• rozmowy rekrutacyjne we Wrocławiu lub w Szczecinie,
• wyjazdy z Wrocławia.

Wymagania:

• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech w przeciągu 3 dni !!!
• znajomość języka nie jest wymagana,
• umiejętność pracy zespołowej,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• dbałość o estetykę wykonywanej pracy,
• mile widziana możliwość dłuższego pobytu.

NIE MA MOŻLIWOŚCI WYJAZDU W PARACH!!!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie wysyłając aplikacje (CV+ zdjęcie) na adres mailowy: kadry@issp.pl z dopiskiem “praca-Heitersheim” lub o logowanie się na portalu: https://panel.lps.ag/

Oraz dołączanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

ID ogłoszenia: 72255d6d9b91e6fa