€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na magazynie dla komisjonera bez języka Metzingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Metzingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 03:59

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy komisjonowaniu odzieży, zabawek i elektroniki. Ogłoszenie z magazynu w Metzingen dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejsce zatrudnienia: okolice Stuttgartu, Metzingen, Niemcy

Numer referencyjny: KOM-3169-2016

Termin: do ustalenia

Obowiązki:

  • prace magazynowe związane między innymi z komisjonowaniem produktów odzieżowych, elektronicznych oraz zabawkowych
  • inne prace magazynowe – rozładunek dostaw, zadania porządkowe, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka motywacja, dobre zorganizowanie
  • uczciwość, pracowitość
  • mile widziane doświadczenie i umiejętność obsługi skanera ręcznego

Zapewniamy:

  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • wysokie wynagrodzenie
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w dopełnianiu formalności – tak jak przy zorganizowaniu meldunku lub zasiłku rodzinnego
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z obowiązków możliwość awansu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • jobs.pl@hr-xp.com

Niezbędne jest dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-bez-znajomosci-j-niemieckiego-mf-id404273.html

ID ogłoszenia: 31757c370c15da73

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na magazynie dla komisjonera bez języka Metzingen”

  1. Witam serdecznie, Jestem bardzo zainteresowany tą pracą i prosił bym o kontakt na numer 693804780

  2. MarcinIzabela na 31 sierpnia 2016 @ 16:58

    Jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Prosimy o kontakt.
    Marcin- 514191351
    Izabela – 506230152