€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na magazynie dla komisjonera Freiburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 03:56

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia na magazynie z Freiburga przy komisjonowaniu produktów spożywczych. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku komisjoner.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Freiburg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie z artykułami spożywczymi.
  • Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało komisjonowanie towarów.
  • Dodatkowo pracownik będzie miał za zadanie obsługiwać skaner oraz wózek paletowy.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za etykietowanie, paletowanie i pakowanie towaru,

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • sprawna obsługa komputera – brak problemów z aktualizowaniem baz danych w języku niemieckim
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem w trakcie procesu rekrutacji

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • zapewnione miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenie telefonicznie pod numerem: 12 661 64 00 lub poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 19154ac6d124551d