€ 0

Dam pracę w Niemczech na magazynie dla komisjonerów koło Berlina – Falkensee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Falkensee
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 7 czerwca 2015 02:55

Hurtownia art. papierniczych z okolic Berlina poszukuje komisjonerów z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu, komisjonowaniu, składaniu kartonowych stojaków itp.

Poszukujemy komisjonerow – praca kolo Berlina – Falkensee
W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER (M/F)
Miejsce pracy: Falkensee (Brandenburgia)
Numer referencyjny: KOM-2891-20150608
Start: 08.06.2015

Opis stanowiska:

• komisjonowanie artykułów papierniczych
• składanie kartonowych stojaków ekspozycyjnych
• układanie towarów na stojakach ekspozycyjnych
• ogólne prace magazynowe
• pakowanie towarów

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na magazynie na stanowisku komisjoner (pomocnik na magazynie)
• osoby z samochodem będą przyjmowane w pierwszej kolejności, możliwość dojazdu do pracy w grupach
• umiejętność składania stojaków ekspozycyjnych mile widziana
• znajomość j. niemieckiego mile widziana ale niekonieczna
• znajomość obsługi skanera mile widziana
• aktualne zaświadczenie o niekaralności (do dostarczenia w przeciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia pracy)

Oferujemy:

• niemiecką umowę o pracę i rezultujące z tego benefity
• możliwosc podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora
• długoterminowe zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +49 176 457 71 993 / +49 30 99 28 16 56 oraz przesłanie aplikacji na adres: Jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten.”

ID ogłoszenia: 76455703b3ec1331

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR XPERIENCE
  • Zarejestrowany od: 4 czerwca 2015

Inne przedmioty dodane przez HR XPERIENCE

Ostatnie przedmioty dodane przez HR XPERIENCE »