€ 8,80 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na magazynie odzieżowym od zaraz Hamburg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 6 września 2015 22:29

Od zaraz zatrudnimy magazynierów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Berlin na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu odzieży i obuwia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: magazynodziezowy/09/15

Zadania:
– zadania wykonywane są na magazynie z odzieżą o obuwiem
– pracownik zbiera zamówienia, wyszukuje towary na półkach
– przygotowywanie paczek do wysyłki oraz zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem w czasie transportu
– umieszczanie na rzeczach zabezpieczeń antykradzieżowych

Wymagania:
– wyjazd do Niemiec od zaraz
– zaradność, dobra sprawność fizyczna, spostrzegawczość
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– doświadczenie magazynowe jest mile widziane
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane z zaświadczeniem do wglądu
– szybkość uczenia się
– siła fizyczna

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz na niemieckich zasadach
– 3 miesięczny okres zatrudnienia z możliwością przedłużenia
– wspieramy przy szukaniu jak najlepszego zakwaterowania
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– pracę w dynamicznym zespole
– zatrudnienie w systemie zmianowym
– dobre warunki pracy

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: magazynodziezowy/09/15
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-na-magazynie/

ID ogłoszenia: 56355ec96a0a54f4