€ 1720 brutto + tanie zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech na magazynie słodyczy od zaraz bez języka w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku lub dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2017 03:53

Hurtownia słodyczy z Hanoweru poszukuje komisjonerów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka do podjęcia od zaraz na magazynie przy kompletowaniu zamówień z pomocą wózka EPT.

Stanowisko: komisjoner

Miejsce pracy: Hanower

Zarobki: 1720 euro brutto + dopłata do zakwaterowania

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zadania:

– kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera ręcznego oraz wózka paletowego typu EPT

– rozładunek towarów na regały magazynowe

– cykliczne inwentaryzacje

– przygotowanie palet do wysyłki do kontrahentów (owijanie folią stretchową i naklejanie nalepki adresowej)

Wymagania:

– mile widziani komisjonerzy z doświadczeniem

– atutem będzie również znajomość języka a szczególnie liczebników

– gotowość do pracy od zaraz do końca roku

– szukamy osób uczciwych, rzetelnych i bez nałogów

Oferujemy:

– w pełni legalne zatrudnienie na niemiecki warunkach za pośrednictwem agencji

– możliwość bezpośredniej umowy po nowym roku bezpośrednio z pracodawcą

– tanie zakwaterowanie w wynajętych przez agencję mieszkaniach (koszt 300 euro miesięcznie, jednak pracodawca pokrywa połowę tych kosztów)

– terminowe wypłaty należności

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn Hanower 08/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com
Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 93159750e0641d74