€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech zbieranie zamówień na magazynie od zaraz w Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 03:15

Magazyn z artykułami spożywczymi mieszczący się w Karlsruhe zatrudni chętnych na stanowisko pomocnik magazynowy. Niemcy praca od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik Pomocnik na magazynie

Numer referencyjny: PD/PJ/K/KW6

Miejsce zatrudnienia: Karlsruhe

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zbierał zamówienia zgodnie z wydrukowaną listą.
  • Konieczne jest obsługiwanie wózka bocznego wysokiego składowania do 7m
  • Zatrudnienie odbywa się na magazynie z artykułami spożywczymi
  • Inne zadania, które zostaną zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • przynajmniej pół roku doświadczenia w obsłudze wózków bocznych wysokiego składowania
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w godzinach popołudniowych od 14 do 19 – miesięcznie gwarancja przepracowania przynajmniej 100 godzin
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracodawca organizuje miejsce zamieszkania
  • dodatki godzinowe zgodne z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 85154d2cb0793713