€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 lipca 2016 00:42

Fabryka czekolady z Berlina zatrudni pracowników na produkcję przy kontroli jakości i pakowaniu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji w fabryce czekolady

Nr ref.: PPROD/N

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac produkcyjnych na terenie fabryki czekolady
  • większość zleconych zadań będzie przy taśmie produkcyjnej
  • kontrolowanie jakości wyrobów
  • pakowanie
  • konfekcjonowanie
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności adaptacyjne
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • niezawodność
  • komunikatywność, optymizm

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trój zmianowym
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie umowy tymczasowej na czas określony z uwzględnieniem druku A1, karty EKUZ oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • zamieszkanie niedaleko fabryki
  • dobre wynagrodzenie
  • pracę w godzinach nadliczbowych lub nocnych będzie naliczany dodatek w wysokości +25%

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 209578bfd66ae5c8

9 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka Berlin”

  1. fitul211 na 18 lipca 2016 @ 14:13

    Witam :) Proszę o kontakt na adres e-mail :) Chciałbym złożyć Cv :)

  2. Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt 782250181.

  3. AdamStobiecki28 na 18 lipca 2016 @ 19:44

    Proszę o kontakt jestem juz zarejestrowany w arbeitzamst mam meldunek mieszkam w Berlinie proszę o kontakt to mój numer telefonu +4915208811271 jestem zainteresowany praca

  4. Martyna95 na 19 lipca 2016 @ 14:46

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą .Mój kontakt 533600840

  5. damianwojtkowiak na 19 lipca 2016 @ 16:06

    Ja bel bym zainteresowany tylko nie chce mi wejsc na links to jak sie skontaktpwac zeby pojechac?? Moj numer 510 559 754
    Czekam na wiadomosci na temat wyjazdu moj adres mail mic.row@wp.pl

  6. gosiek007 na 21 lipca 2016 @ 21:57

    Witam,
    razem z partnerem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy.

    Zaletą mojego partnera jest to, że posiada doświadczenie w pracy zagranicą oraz nabył uprawnienia na wózki widłowe. Ja pracowałam jako „specjalista ds. sprzedaży internetowej”. Odpowiadałam za przyjmowanie zamówień, realizowanie i wysyłkę. Byłam także kierownikiem magazynu, w którym musiałam dopilnować, aby towar ważony był przygotowywany zgodnie z zamówieniem na sklepy stacjonarne, jak i zamówienia internetowe. Zdarzało się także, że musiałam stanąć do wagi i pomóc pracownikom przy przygotowywaniu produktów. Towar jaki ważyłam to produkty superfoods typu bakalie, orzechy, owoce suszone itp.
    Nasze doświadczenia idealnie współgrają ze sobą do pracy na magazynie, przy zamówieniach itp.

    Bardzo prosimy o kontakt: malgosia1010@op.pl

  7. Justyna1985 na 23 lipca 2016 @ 19:25

    Jestem zainteresowana prosze o kontak .

    Justyna.
    Dziekuje.

  8. klozinski161 na 13 sierpnia 2016 @ 15:25

    Jestem zainteresowany podjecie pracy w Berlinie .Mam 26 lat, Obecnie mieszkam i pracuje w Bernburg (Saale )ale chce sie przeprowadzic do Berlina i w zwiazku z tym chce zmienic miejsce pracy.Posiadam niemiecki numer podatkowy. Wyksztalcenie srednie, uprawnienia na wozki widlowe. Mam prawojazdy Kategorie B ,wlasny samochod.Jesrem osoba odpowiedzalna,sumienna oraz pracowita.

    Szukam pracy jako:
    magazynier
    operator wozka widlowego
    linia produkcyjna
    komissioner

    Mozliwosc podjecia pracy od zaraz
    Zainteresowane osoby prosze o kontakt telefoniczny lub Meilowy

    Tel +4915208580753
    e-mail klozinski161@wp.pl

    Pozdrawiam