€ 1520 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2016 02:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji wyrobów czekoladowych – pralinek i czekolad. Ogłoszenie bez znajomości języka z Bremen dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Zarobki: 1520 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • Pracownik odpowiada za przygotowanie mieszanek czekoladowych oraz nadzienia na podstawie uzyskanej receptury. Koniecznym obowiązkiem będzie nadzorowanie procesów produkcyjnych. Inne zadania jakie mogą zostać zlecone to między innymi: pakowanie gotowych wyrobów czekoladowych lub ręczne ozdabianie pralin.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie wykształcenia cukierniczego lub doświadczenia w podobnej pracy
  • zdolności manualne
  • dbanie o estetyczny efekt wykonanych prac
  • skrupulatność, duża dokładność
  • umiejętność skupienia się w pracy
  • logiczne myślenie
  • dobre zdrowie i brak problemów z nałogami

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie wszystkich składek
  • pomoc w relokacji
  • wsparcie w pierwszych tygodniach, pomoc w urzędach i bankach
  • zakwaterowanie w 3 osobowym mieszkaniu za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcjaczekolady03/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 84356d6f422e3568

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka Bremen”

  1. Agnieszka-Krzysiek-Adam na 3 marca 2016 @ 13:05

    Witam.
    Ja (28) wraz z chłopakiem(35) i kolegą(25) jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, możemy podjąć pracę od zaraz oraz dysponujemy własnym samochodem na potrzeby dojazdu do pracy. Posiadamy ważne książeczki sanepidu. Znamy podstawy j. niemieckiego. Cechuje nas sumienność, rzetelność oraz motywacja do pracy, Proszę o kontakt
    tel.604 556 768 lub tel.600 998 266

  2. marzena102030 na 6 marca 2016 @ 19:14

    Witam!
    Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy wraz z koleżanką znamy podstawy j,niemieckiego , komunikatywnie j.angielski a koleżanka j.hiszpański.obie jesteśmy odpowiedzialne,sumienne umiejące pracować w zespole.Tel.kon 48 515572757 lub mail.

  3. raksa.beata@wp.pl na 7 marca 2016 @ 15:09

    Witam ,jestem zainteresowany pracą.Mogę podjąć od zaraz 605684350.Pracowałem już w Niemczech. Jestem osobą bardzo pracowitą i sumienną bez nałogów.Znam podstawy niemieckiego

  4. witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą.Tel. +49 152 135 299 11.