€ 13,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech na produkcji deserów bez znajomości języka od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2022 01:57

Fabryka deserów mrożonych z Berlina od zaraz poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji. Oferta bez znajomości języka z darmowym mieszkaniem dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o wysoką jakość produktów oraz procesów produkcyjnych
  • napełnianie opakowania masą smakową
  • pakowanie produktu gotowego
  • dbanie o ciągłość produkcji
  • zgłaszanie nieprawidłowości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od lipca 2022
  • wysoka sprawność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do wykonywania pracy samodzielnej i zespołowej
  • zręczność
  • energiczność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • system 3 zmianowy
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • niemiecką umowę do podjęcia od zaraz
  • płatny urlop
  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w pensjonacie pracowniczym
  • opcja pobierania zaliczek raz na tydzień
  • solidne zarobki
  • komplet odzieży pracowniczej do niskich temperatur
  • rzetelne szkolenie wdrażające
  • przejazd do pracy
  • dla najlepszych stałą pracę w Niemczech
  • premie i dodatki – np. premia za frekwencję, urlopowa czy świąteczna

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, lipiec 2022/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-deserow-od-zaraz-praca-w-niemczech-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 21962c4bee768a12