€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji dla operatora maszyn od zaraz Göttingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göttingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 października 2014 01:59

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków w zakładzie produkcyjnym przy obsłudze maszyn pakujących i napełniających. Zatrudnienie od zaraz w Göttingen dla osób z komunikatywną znajomością języka.

Stanowisko: operator maszyn

Miejsce zatrudnienia: Göttingen

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za obsługę maszyn produkcyjnych – będą to maszyny do pakowania, napełniania.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie produkcji i jakości.

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy operatora maszyn produkcyjnych
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu dobrym
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • entuzjazm, pozytywne podejście do życia

Oferta:

  • praca na trzy zmiany po 8 do 10 godzin dziennie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prosimy o przesłanie nam aplikacji zawierającej CV na adres:

  • aw@holbern.pl

w nagłówku prosimy wpisać: nr ref.PP/10/2014

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230nji/

ID ogłoszenia: 71254405a069b1ae