€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji krzeseł plastikowych Donauwörth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Donauwörth
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 04:02

Fabryka krzeseł plastikowych z Donauwörth poszukuje pracowników na produkcję przy obsłudze maszyn produkcyjnych. Oferta pracy w Niemczech na czas nieokreślony.

Stanowisko: Pracownik na produkcji krzeseł plastikowych

Lokalizacja: Donauwörth

Zarobki: stawka zgodna z niemieckim prawem pracy

Obowiązki:

  • Pomoc na produkcji krzeseł plastikowych.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie wtryskarki.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym na swobodny kontakt
  • gotowość do pracy zmianowej
  • gotowość do podjęcia pracy stałej
  • dobre zorganizowanie, rzetelność, pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką na czas nieokreślony
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość stałych zjazdów do Polski
  • dodatki na pokrycie kosztu zamieszkania oraz powroty do domów
  • zapewnione zamieszkanie
  • praca w Niemczech zgodna z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: barbara.oslizlo@premiumpersonal.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-237h7e/

ID ogłoszenia: 79254acfde6e796b

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na produkcji krzeseł plastikowych Donauwörth”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt bery326@gmail.com

  2. Witam serdecznie jestem wraz z koelgą zainteresowany pracą gotowi do wyjazdu od zaraz Silni , zdrowi , sumienni , pracowici, bez nałogów. Prawo jazdy kat. B nr tel. 531 750 119 / 722 334 960

  3. Witam, wraz z kolega jestesmy chetni do podjecia pracy. oboje pracowalismy przy wtryskarkach,oraz na lini produkcyjnej . Jestesmy mlodzi, silni, szybko sie uczymy i nawiazujemy kontakty. obydwoje znamy jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym. posiadamy prawo jazdy kat.B. prosze o kontakt pod numerem tel :795041367

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą, pracowałem już przy pakowaniu wysyłkowym, sumienny i pracowity. tel.
    609-750-368