€ 9,85 - 11,51

Dam pracę w Niemczech na produkcji maszyn specjalistycznych w Baden-Baden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6-10 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 05:07

Firma z Baden-Baden poszukuje fachowców do legalnej pracy w Niemczech na produkcji specjalistycznych maszyn – koparek, dźwigów. Agencja zapewnia zakwaterowanie i jest ono odpłatne.

Producent kabin do specjalistycznych maszyn, koparek i dźwigów poszukuje otwartych i komunikatywnych pracowników w specjalnościach:

1. MONTER
Miejsce pracy: Baden, Niemcy
Nr referencyjny: PM/07/2017

Stawka godzinowa! – 9,85 euro na godzinę!

Zakres obowiązków:
- Montaż komponentów
- Kontrola jakości

Czego wymagamy od Ciebie?
- Znajomości j. niemieckiego lub j. angielskiego
- Zdolności manualnych
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

2. OPERATOR MASZYN
Nr referencyjny: OM/07/2017

Stawka godzinowa! – 11,51 euro na godzinę!

- Obsługa pras sterowanych numerycznie
- Czytanie rysunku technicznego
- Pomoc w ustawianiu maszyn

- Znajomość rysunku technicznego
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze pras sterowanych numerycznie
- Mile widziane doświadczenie w branży automotiv

3. LUTOWNIK
Nr referencyjny: L/07/2017

Stawka godzinowa! – 10 euro na godzinę!

- Lutowanie palnikiem gazowym

- Doświadczenia w lutowaniu palnikiem gazowym
- Doświadczenia w lutowaniu mosiądzu, miedzi i aluminium

CO DOSTANIESZ OD NAS?
- Umowę o pracę tymczasową
- Składki na ubezpieczenie opłacane w Polsce
- Zatrudnienie w ramach A1
- Pomoc w organizacji transportu
- Dofinansowanie do zakwaterowania
- Pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Prosimy wysyłać CV na adres: pracade@ottoworkforce.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 4825970cbae6b2d5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: jurecka
  • Zarejestrowany od: 24 lipca 2015

Inne przedmioty dodane przez jurecka

Ostatnie przedmioty dodane przez jurecka »