€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji mebli bez znajomości języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 02:04

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego na produkcję przy montażu mebli. Niemcy praca dla Polaków w Bawarii na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Nr referencyjny: PROD/DE/2015

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac montażowych mebli przy taśmie produkcyjnej
  • składanie, skręcanie i sklejanie części
  • kontrola jakości produkcji i wyrobów

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w branży stolarskiej
  • dużą zaletą będą aplikacje składane od absolwentów szkół technicznych oraz zawodowych
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec, wymagane prawo jazdy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie w pełni na niemieckiej umowie o pracę
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres:

  • logistyka@euro-labora.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownikow-produkcji-3058845.html

ID ogłoszenia: 9715664cf40ea937