€ 1470 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań dla par bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:30

Fabryka opakowań kartonowych z Hamburga posiada wakat na produkcję przy kontroli jakości i obsłudze maszyn. Niemcy praca bez znajomości języka dla par. Na miejscu pracodawca pomaga zorganizować odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1470 euro brutto/mc, jest to inaczej 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4, preferujemy zgłoszenia od par!

Obowiązki:

  • kontrola jakości wydruków
  • składanie gotowych opakowań w tym – sklejanie, cięcie kartonów, poprawki
  • obsługiwanie prostych w użyciu maszyn do cięcia oraz gięcia kartonu

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • elastyczność godzinowa, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy
  • duży zapał
  • preferujemy zgłoszenia od par

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od połowy marca początkowo na 3 miesiące
  • najlepszym pracownikom zaoferujemy zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • uczciwe warunki pracy z ubezpieczeniem, dostępem do opieki medycznej i świadczeń socjalnych
  • pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
Produkcja opakowań, Hamburg

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 51856dc539ae35a0

5 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań dla par bez znajomości języka Hamburg”

  1. Dzień dobry,

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Jesteśmy młodymi ludźmi(22 lata) po pierwszym stopniu studiów, chętnymi do podjęcia pracy od zaraz.
    Prosimy o kontakt +48 506 490 827 lub jakub.ryczek@gmail.com.

    Jakub i Magda

  2. Dzień dobry,
    Zainteresowało mnie wasze ogłoszenie o pracę. Jestem młodym człowiekiem (25 lat) dość silnym fizycznie który pracował już na podobnych stanowiskach w Niemczech. Pracę mogę podjąć w każdej chwili.
    Proszę o kontakt pod numerem 791244868 lub na adres e mail dawidjagiello06@gmail.com

  3. damianania na 8 marca 2016 @ 10:29

    Witam,

    Jesteśmy parą 24, 22 lata, bez nałogów, gotowi do wyjazdu od zaraz. Damian – j. angielski na poz. bardzo dobrym w mowie i piśmie, j. niemiecki na poz. podstawowym. Ania – w trakcie nauki języków. Potrafimy pracować zespołowo, jesteśmy otwarci na wyzwania. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, w razie potrzeby możliwość zorganizowania własnego transportu. Bylibyśmy zainteresowani wyjazdem i pracą od zaraz (także w nadgodzinach i godzinach nocnych).

    Prosimy o kontakt pod nr +48 533 123 420 lub +48 797 753 650 lub mailowo.

    Pozdrawiamy,
    Damian i Ania.

    PS. CV zostało wysłane razem z tym LM na państwa adres email, podany w ogłoszeniu.

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, wraz z kolegą. Proszę o kontakt 48 785491562