€ 9 euro netto

Dam pracę w Niemczech na produkcji opon samochodowych Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 września 2014 23:41

Fabryka opon samochodowych z Karlsruhe pilnie poszukuje 20 Polaków do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz na produkcji dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Numer referencyjny: S/N/238

Miejsce pracy: Karlsruhe

Wynagrodzenie: po okresie próbnym 9 euro netto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony w fabryce.
  • wspieranie prac produkcyjnych związanych z produkcją opon.
  • Pakowanie na linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim własnym autem
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

  • dobre warunki zatrudnienia, wysoka stawka godzinowa
  • umowa na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • ciągły kontakt telefoniczny z biurem
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • urlop
  • dla pracowników zapewniona jest możliwość regularnych wyjazdów do polski

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: praca@silverhand.eu

źródło: http://silverhand.eu/produkt,pl,branza_produkcyjna,praca_fizyczna_pracownik_produkcji_praca_niemcy.html

ID ogłoszenia: 31541208e8c5b81