€ 9 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na produkcji sałatek 2017 bez znajomości języka Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 maja 2017 00:32

Proponujemy zatrudnienie w Schwalmtal na produkcji sałatek owocowo warzywnych. Oferta aktualnej pracy w Niemczech 2017 skierowana do osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Pensja: 9 euro brutto na godzinę pracy
Miejscowość: Schwalmtal, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na produkcji sałatek warzywnych a także owocowych
  • do zadań należy maszynowe oraz ręczne obieranie i krojenie składników
  • pracownik przeprowadza kontrolę jakości produktów
  • dbanie o czystość na stanowisku

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji – atutem będzie doświadczenie zdobyte na produkcji żywności
  • możliwość przejścia szkolenia w niemieckim odpowiedniku sanepidu za 30 euro
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość cyklicznych zjazdów

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wysokie zarobki oraz pensje wypłacane na czas
  • pracę tymczasową

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych-id523209.html

ID ogłoszenia: 236590f913ac36c1