€ od 7,86 euro brutto plus dodatki

Dam pracę w Niemczech na produkcji spożywczej bez znajomości języka Weimar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weimar
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 03:35

Aktualna możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na produkcji spożywczej. Oferta z Weimar dla Polaków w charakterze skoczka.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Weimar

Zarobki: stawka od 7,86 euro brutto za godzinę plus dodatki za zmianę nocną

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony w charakterze Skoczka. Stanowisko to polegać będzie na obejmowaniu zatrudnienia w różnych zakładach produkcyjnych – w zależności od zapotrzebowania
  • Prace to pomoc na produkcji produktów i pakowaniu.
  • Zatrudnienie odbywać się będzie na produkcji art. spożywczych – salami, dań gotowych, jajek, lodów.
  • Zadania są proste, powtarzalne.

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z własnym samochodem
  • niewymagany język niemiecki
  • umiejętność przyswajania wiedzy
  • gotowość do wykonywania prac powtarzalnych
  • wykonywane zadania muszą być zgodne z zasadami BHP

Oferujemy:

  • zatrudnienie poprzez niemiecką agencję pośrednictwa pracy
  • dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego
  • praca również na zmianę nocną – która obowiązuje od 23 do 5 rano

Aplikacja:

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres niemieckiego biura pośrednictwa pracy.

adres kontaktowy: info@polygonag.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239d53/

ID ogłoszenia: 30854c50a491fb6d

7 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na produkcji spożywczej bez znajomości języka Weimar”

  1. Jestem zainteresowany praca. Nr tel 505122032

  2. krystian adolf na 26 stycznia 2015 @ 13:33

    Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 728863712

  3. AleksanderEwelina na 26 stycznia 2015 @ 16:05

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam tez uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  4. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Posiadamy własne auto, więc z dojazdem nie byłoby problemu. Nr tel 669430012

  5. Dzien dobry

    Nazywam sie Janik Dariusz ,mieszkam we Wloszech ,,jestem zainteresowany wasza oferta pracy.

    Mòj kontakt e-mail dariusz.janik@libero.it tel.kom. 0039-3318335196

  6. Angela1211 na 26 stycznia 2015 @ 22:50

    Jestem zainteresowana podjęciem tej pracy od zaraz. Mam swoje auto
    Mój nr to +48 507-088-297

  7. Andrzej.1a na 30 stycznia 2015 @ 11:35

    Aktualnie przebywam w Speyer. Posiadam wlasne auto. Jestem gotowy podjac prace od zaraz. 0151 754 576 56