€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji świec z podstawowym językiem od maja 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 00:24

Producent świec oferuje możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce od maja 2016. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka na produkcji przy odlewaniu parafiny.

Stanowisko: Pomocnik przy produkcji świec

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne wspierające płynne funkcjonowanie zakładu
  • odlewanie parafiny do specjalnych form
  • kontrolowanie jakości
  • pakowanie gotowych świec

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość wyjazdu w przedziale maj – czerwiec, w zależności od zapotrzebowania pracodawcy

Zapewniamy:

  • zorganizowane zakwaterowania oraz częściowe pokrycie kosztów
  • wysokie zarobki
  • legalne warunki zatrudnienia, obowiązuje praca na podstawie umowy zlecenia
  • wsparcie na miejscu przy dopełnieniu kwestii formalnych
  • pracownik ma zapewnione dodatkowe ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • dppolskihr.2567327@es-candidate.com

Uwaga! W zgłoszeniu koniecznie należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-przy-produkcji-swiec-id353684.html

ID ogłoszenia: 2105714079fea845