€ 3,060.00

Dam pracę w Niemczech na produkcji w branży motoryzacyjnej jako elektryk utrzymania ruchu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wemding
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2018 02:19
  • Wygasa: 27 dni, 6 godzin

Od zaraz z zamieszkaniem propozycja pracy w Niemczech na produkcji w branży motoryzacyjnej jako elektryk utrzymania ruchu w firmie z Wemding. Ogłoszenie dla osób z bardzo dobrą znajomością języka.

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Wemding ) poszukujemy fachowców na linię produkcyjną, elektryków, mechatroników.

Opis stanowiska pracy:

techniczne wsparcie na linii produkcyjnej,
zapewnianie dostaw materiału i kontakt z działem logistycznym,
szkolenie i wsparcie techniczne pracowników,
diagnozowanie błędów i praca z sterownikami Siemens S7
Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie- 3060 Euro brutto, plus dodatki
niemiecką umowę o pracę,
pełny pakiet świadczeń socjalnych,
zapewniamy mieszkanie,
oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,
praca w renomowanej fabryce części zamiennych
Wymagamy:

minimum 2 letnie doświadczenie,
znajomości sterowników Siemens S7, narzędzi zarządzania jakością,
gotowości do pracy zmianowej (system 3-zmianowy),
prawo jazdy kat. B i własny samochód,
znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.

www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 3195b641626b07c6

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.