€ 4.80 euro/h

Dam pracę w Niemczech na produkcji w przetwórni bez znajomości języka Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 lutego 2014 23:58

Aktualnie poszukujemy pracowników na produkcję w przetwórni drobiu. Praca w Niemczech dla par- pakowanie przy linii produkcyjnej dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Wolfsburg

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 4.80 euro/h

Praca: od zaraz

Zadania:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • pakowanie, ważenie, porcjowanie drobiu
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • Możliwość podjęcia zatrudnienia w podanych terminach
  • mile widziane pary
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • gotowość do wyrabiania nadgodzin

Oferta:

  • Praca od lutego 2014 – rekrutacja trwa do marca. Praca kończy się w czerwcu 2014
  • Terminy wyjazdów są następujące:
  1. 24.02
  2. 08.03
  3. 24.03
  • zapewnione ok 55 do 70 h pracy
  • lokum płatne przez pracownika w wysokości 125 euro za miesiąc
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
poprzez stronę: [adres wykasowany ze uwagi na próbę oszusta lub wyłudzenia przez ogłoszeniodawcę]

ID ogłoszenia: 8852f40aec4401b

12 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na produkcji w przetwórni bez znajomości języka Wolfsburg”

  1. monika8877 na 7 lutego 2014 @ 09:33

    Witam jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem ,jestem gotowy wyjechać z moją dziewczyną od zaraz,mój wiek 30,dziewczyny 26,posiadam prawo jazdy kat. B ,własny samochód,moja dziewczyna pracowała kiedyś w Holandii przy sortowaniu warzyw,pakowaniu itp. ja przy zbiorach,pakowaniu i sortowaniu a także wykonywałem inne prace Niemczech .
    Władam językiem niemieckim na poziomie podstawowym,j. angielskim podstawowym-komunikatywnym,moja dziewczyna j.angielskim na poziomie podstawowym-komunikatywnym.
    Bardzo zależy nam na tej pracy,prosimy nas wziąć pod uwagę przy rekrutacji.
    tel. 731301271
    amadeusz858@interia.pl

    Z poważaniem
    Damian

    pozdrawiam

  2. PIOTRLANGOWSKI na 7 lutego 2014 @ 10:09

    516 421 978
    latek01@wp.pl

    Dzień dobry,

    Szanowni Państwo,
    w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
    Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

    W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
    PIOTR LANGOWSKI

  3. Dominika22 na 7 lutego 2014 @ 18:01

    Dzień dobry mam na imię Dominika 23lata wraz z siostrą i jej mężem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. pracowalismy już na linii produkcyjnej ale przy warzywach 2 miesiące. nie znamy języka niemieckiego.lecz jesteśmy zdrowi fizycznie oraz dokładni w pracy.mój email: dfidut@gmail.com nr tel. 887-625-440 Z góry dziękujemy i czekamy na odpowiedz.

  4. kasienka90 na 8 lutego 2014 @ 20:36

    Witamy. W raz z Mezem jestesmy zainteresowani Panstwa oferta. Jestesmy mlodzi i ambitni,szybko sie uczymy. Mam 24lata a Maz 27lat. Maz posiada prawo jazdy kat.B,mamy wlasny samochod i na miejsce pracy mozemy pojechac sami. Jestesmy gotowi wyjechac od zaraz. Rowniez jestesmy chetni wyrobic nad godziny.Oboje pracowalismy na podobnych stanowiskach w Holandi (pakowanie,sortowanie,wazenie, czyszczenie) tylko ze pracowalismy przy Warzywach i Owocach. Maz potrafi pozozumiec sie w j.angielskim,moze sie przyda. Czekamy na kontakt telefoniczny. +48 781-542-954. Lub +48 781-542-949

  5. Jestem zainteresowany propozycją pracy. Tel.+4915163816995

  6. Marzena1271 na 10 lutego 2014 @ 18:41

    Witam nazywam się Marzena i wraz z partnerem pilnie poszukujemy pracy. Ważne jest dla nas żeby pracować i mieszkać razem. Przyjmiemy każdy rodzaj pracy. Mam również możliwość zebrania z sobą grupy zaufanych i zaprzyjaźnionych z sobą osób. Bardzo proszę o odpowiedz zwrotną pod numer 787188688 lub na adres e-mail marzena.lorenc@interia.eu
    Pozdrawiam Marzena

  7. Witam jeśtemy zainteresowani państwa ofertą,jest nas troje i jesteśmy chętni do pracy nawet od zaraz.Potrafimy pracować w zespole.Nigdy nie mieliśmy okazji pracować przy produkcji ale chętnie nabierzemy nowego doświadczenia.chcielibyśmy podjąć pracę na dłuższy okres czasu.Posiadamy własny transport.

    z poważaniem Lucyna Kwaśnik
    tel +48 530453336

  8. robertZ-2503 na 17 lutego 2014 @ 12:03

    Witam,
    wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy podanej w ogłoszeniu. Ja mam 32 lata, mąż 38. Od kilku lat wyjeżdżamy do Niemiec na prace sezonowe, posiadamy umiejętność pracy w zespole. Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi. Obecnie przebywam w Niemczech (Essen) pracuję jako opiekunka starszej Pani, jednak poszukujemy pracy, która pozwoli nam pracować w Niemczech wspólnie, przez dłuższy okres czasu. Posiadamy własne auto, gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

    Mój niemiecki nr tel. do kontaktu: +49 151 667 329 33

    E-mail: pati3151@wp.pl

    Pozdrawiamy,
    Patrycja i Robert

  9. Witam.
    Paweł 22l. Technik budownictwa, prawojazdy kat. B oraz oparator wozkow widłowych. Uczciwy sumienny i pracowity. Kontakt e-mail: grassto@onet.pl tel: 788 292 987

  10. WITAM MAM 34LAT JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA JESTEM OSOBA ODPOWIEDZILNA SUMIENNA PRACOWITA POSIDAM KSIAZECZKE SANEPIDOSKA PROSZE O ROZPACZENIE MOJEJ OFERTY Z POWARZANIEM PIOTR KIEK TEL.+48 731-626-550 LU E-MAIL duch79@0net.pl

  11. pozytywny192 na 19 lutego 2014 @ 13:35

    witam, jestem zainteresowany państwa oferta pracy od zaraz. 785 456 725

  12. Witam.
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Kontakt. 884154151