€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji w przetwórni owocowo-warzywnej od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 maja 2014 23:32

Poszukujemy pracowników na produkcję w przetwórni owocowo-warzywnej. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy krojeniu, pakowaniu produktów. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować na linii produkcyjnej przy myciu, krojeniu, szatkowaniu owoców i warzyw.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie produktów, obsługa maszyn produkcyjnych oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • znajomość dobra języka niemieckiego- umiejętność czytania, pisania oraz przeprowadzenia swobodnej rozmowy
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech własnym autem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • chęć podjęcia pracy na dłużej- prace sezonowe- częste wyjazdy

Oferujemy:

  • możliwość częstych wyjazdów
  • dobre zarobki
  • terminowe wypłaty zobowiązań
  • pomoc przy poszukiwaniu zamieszkania
  • umowa tymczasowa na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą proszone są o przesłanie CV na adres: a.niewiadomska@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/przetworstwo-warzywno-owocowe-apt-nr-5612-id222145.html

ID ogłoszenia: 305537f1e0adfca3