€ 9,60 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech na wakacje pomoc kuchenna bez języka Stralsund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stralsund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 03:41

Poszukujemy pilnie pracowników bez znajomości języka i doświadczenia do restauracji ze Stralsund. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejscowość: Stralsund, Niemcy

Start: od zaraz, wyjazd już od 13 czerwca!

Zarobki: 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wsparcie innych pracowników na kuchni – pomoc w przygotowywaniu składników i przygotowywaniu prostych dań
  • sprzątanie kuchni i części restauracyjnej – przecieranie stolików, mycie podłóg
  • mycie naczyń i sztućców ręcznie oraz maszynowo

Oczekiwania:

  • możliwość pracy od 8-10 godzin dziennie
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • autodyscyplina
  • wytrzymałość, dobra kondycja
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP
  • atutem będą zgłoszenia od osób ze statusem ucznia bądź studenta
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę na wakacje 2016
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • bezpłatne zamieszkanie w jednoosobowym pokoju z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać mailowo na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna w restauracji, Stralsund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/na-wakacje-praca-niemcy-pomoc-kuchenna-w-restauracji-stralsund-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 9375758c12f0e465

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na wakacje pomoc kuchenna bez języka Stralsund”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049

  2. szczwany89r na 10 czerwca 2016 @ 16:59

    Witam prosze o kontakt w sprawie ogłoszenia .Mieszkam w Gorzowie a obecnie pracuje w osterfeld umowa i normy pacy tragiczne.Oto mój numer 796321923.Posiadam doświdczenie w pracy w kuchni poniewaz praktykowałem jako kucharz małej gastronomi ,znam więcej niż podstawy języka niemieckiego ,A także jestem po wojsku .

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.