€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech od zaraz Berlin przy sprzątaniu biur wieczorami 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 03:35

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu biur w godzinach popołudniowych. Oferta od zaraz z Berlina z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Miejsce: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w godzinach popołudniowych przy sprzątaniu powierzchni biurowych.
  • Osoba zatrudniona odpowiada za porządny wygląd sal konferencyjnych, łazienek, recepcji, holi i korytarzy.
  • Obowiązkiem będzie mycie wind, odkurzanie, mycie podłóg oraz sprzątanie pomieszczeń socjalnych.

Oczekiwania:

  • brak problemów z samodzielnym zorganizowaniem sobie miejsca zamieszkania w Berlinie
  • dobra orientacja w terenie i umiejętność poruszania się komunikacją miejską
  • czynne prawo jazdy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • skrupulatność, odpowiedzialność, pracowitość
  • dokładność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • praca w godzinach 16 do 24 przez 5 dni w tygodniu
  • możliwość pracy dodatkowej w dzień
  • dla sprawdzonych pracowników możliwość korzystania ze służbowego auta
  • zapewnione środki czystości oraz uniform
  • atrakcyjne warunki pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Sprzątanie biur, Berlin”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 68755cbd7e1e598c