€ 12,55/h +dieta, zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na budowie przy remontach-wykończeniach Aalen-Ebnat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aalen-Ebnat
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2020 02:09
  • Wygasa: 21 dni, 6 godzin

Oferujemy zatrudnienie w Aalen-Ebnat dla budowlańców przy remontach i wykończeniach. Niemcy praca od zaraz na budowie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejscowość: Aalen-Ebnat, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Pensja: 12,55 euro brutto na godzinę pracy, do tego dieta za każdy dzień przepracowany 24 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy regipsach – montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za szpachlowanie łączeń, malowanie

Oczekiwania:

  • własny samochód
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego

Zapewniamy:

  • wsparcie pracowników agencji pośrednictwa
  • pomoc w zorganizowaniu i tłumaczeniu dokumentów oraz przejazdu do Niemiec
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre zarobki
  • dostęp do pakietu socjalnego
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/remonty-ebnat

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/309038/0/

ID ogłoszenia: 9155f5c972b9d03a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.