€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji foteli samochodowych, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 października 2018 05:50

Zatrudnienie od zaraz w fabryce na produkcji foteli samochodowych w Bawarii. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka 2018.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Bawaria, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • praca przy wykonywaniu nieskomplikowanych zadań manualnych na produkcji foteli samochodowych
  • przeprowadzanie kontroli jakości towaru gotowego

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja i chęci do podjęcia takiej pracy
  • dostępność od zaraz
  • minimum umiejętności szlifowania
  • zdolności manualne
  • atutem będzie własne auto oraz znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane aplikacje od grup

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe
  • pracę od zaraz
  • zwrot kosztów za korzystanie z własnego samochodu
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • zakwaterowanie
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/produkcja-foteli-samochodowych-praca-od-zaraz/niemcy/14349012

ID ogłoszenia: 9105bc79e1f5e14c