€ 1450 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie art skórzanych Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 04:06

Zatrudnimy od zaraz Polaków bez znajomości języka niemieckiego do pakowania wyrobów skórzanych znanej marki. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób odpowiedzialnych i uczciwych.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Hannover, Niemcy

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie przy 160 godzinach pracy

Zadania:

  • Osoby które zatrudnimy będą się zajmować pakowaniem skórzanych artykułów, takich jak: paski, teczki, portfele, itp. Każdą rzeczy wkłada się w materiale zabezpieczającym do kartonowego opakowania. Do każdego opakowania wkłada się również certyfikat.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pracowitość, punktualność
  • brak obiekcji do kontroli rzeczy po każdej zmianie

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • na początek pracy szkolenie stanowiskowe
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia we wszelkich sprawach, np. przy zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na poniżej podany adres kontaktowy:

  • ganztagsberuf2016@eclipso.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-hannover-pakowanie-galanterii-skorzanej/

ID ogłoszenia: 65056bbc441da34c

6 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie art skórzanych Hannover”

  1. malwina2409 na 17 lutego 2016 @ 21:34

    Witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt na mail: malwina_barret@o2,opl

  2. Walsinats na 20 lutego 2016 @ 22:45

    Witam .
    Chętnie podejmę pracę przy pakowaniu art. skórzanych.
    Proszę o kontakt na nr tel. +48 692820948

    e-mail:staple@autograf.pl

  3. Witam
    Jestem zainteresowana pracą z mężem na miesiąc, jesteśmy energiczni i punktualni, mamy po 46 lat.Ja pracuję w Mc Donald’s, mąż w ochronie.
    pozdrawiam

  4. Witam. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. kontakt 508 368 770, beata19734@onet.eu

  5. bastek1108 na 25 lutego 2016 @ 16:18

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą. Na stałe mieszkam w Hannover. Proszę o kontak mail:
    sebastian.wrona@yahoo.de

  6. marekargalski na 1 sierpnia 2016 @ 02:02

    jestem zainteresowany mieszkam w hannover bardzo zalezy mi na pracy moj imail cygan189@wp.pl