€ 2,300.00

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C i C+E w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: HANNOVER
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: BEZTERMINOWO
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2021 00:37
PHOTO-2021-07-02-20-53-50

Firma z Hanoweru poszukuje od zaraz dyspozycyjnych kierowców kat. C oraz  C+E do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy przewozie towarów także bez wymaganej znajomości języka niemieckiego.

Praca na niemiecka umowe , na czas nieokreslony, bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy .

Niemiecka rodzinna firma poszukuje pracownika na stanowisko: Kierowca C lub C+E

MIEJSCE PRACY: okolice Hannoveru

WYMAGANIA: prawo jazdy kat. C karta kierowcy znajomośc jezyka : niemiecki ( niekoniecznie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Trasy wokol komina po Dolnej Saksonii ( Niedersachsen). Praca od pon-pt. (bez systemu).Weekend wolny praca w ciagu dnia

OFERUJEMY: Wynagrodzenie: 2300€ podstawy brutto ( okolo 2000 netto bez wzgledu na kategorie podatkowa) stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich / bez sytemu , ubezpieczenie socjalne i zdrowotne , pomoc przy zakwaterowaniu , zameldowaniu otwarciu konta bankowego , uzyskaniu swiadczen rodzinnych (Kindergeld) itd.

Prosze o kontakt na: telefon 0048503534198 lub 00491772361321 , 00491772361322

ID ogłoszenia: 955614cac3b01edb