€ 2900-3600/mc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B przewóz VIP-ów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:27

Od zaraz zatrudnimy kierowcę kat.B przy przewozie VIP-ów w Monachium. Oferta pracy w Niemczech 2020 dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2900 do 3600 euro miesięcznie brutto, stawka będzie ustalana indywidualnie na podstawie znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie miał do dyspozycji samochody klasy premium – Audi A8, Jaguara XJ, Mercedesa S-klasy oraz BMW 7
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przewóz klientów – obsługa imprez, eventów, wyjazdów służbowych

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • atrakcyjne zarobki oraz satysfakcjonujące premie i dodatki
  • elastyczny grafik
  • szkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy próbnej z opcją przedłużenia
  • przez pierwsze dni nadzór koordynatora
  • obecnie kierowca ma zapewnione wszelkie środki do dezynfekcji, maseczki ochronne i rękawiczki jednorazowe
  • niektóre pojazdy we flocie mają już oddzielony przedział pasażerski od kierowcy szybą z plexiglasu

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat.B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 6025eea70084692e