€ 13,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla malarza budowlanego Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 maja 2017 02:09

Aktualnie oferujemy opcję podjęcia pracy w Niemczech na budowie w charakterze malarza. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla Polaków przy lakierowaniu, malowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany
Nr ref.: 0012880
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Stawka godzinowa: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w budownictwie na stanowisku malarza wiąże się z malowaniem oraz lakierowaniem, wykonywaniem elewacji

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność bezproblemowego porozumiewania się w języku niemieckim
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie transgranicznego delegowania
  • wsparcie w szukaniu miejsca do zamieszkania
  • ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec
  • płatny urlop w wymiarze 25 dni na rok plus dni świąteczne które przypadają na dni robocze
  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • pracę 40-45 godzin na tydzień od poniedziałku do piątku
  • czasem praca również w soboty

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 182591caebc08c16