€ 3500 do 5000 PLN

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla operatora wózka widłowego bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 01:00

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na magazynie z napojami dla operatora wózka widłowego. Oferta z Essen dla Polaków do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie przy transporcie palet i zdejmowaniu towaru z regałów.

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy
Zarobki: od 3500 do 5000 zł miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • zdejmowanie palet z regałów
  • transport palet na rampę
  • rozlokowywanie towarów na magazynie
  • rozładunek towarów
  • dbanie o produkty i kontrolowanie ich jakości
  • zadania porządkowe i utrzymywanie ładu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze wózków widłowych
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • duża odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • doświadczenie przy pakowaniu skrzynek z napojami na palety

Zapewniamy:

  • dostęp do opieki zdrowotnej
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • dobre wynagrodzenie
  • miejsce zamieszkania
  • zjazdy do Polski do uzgodnienia z pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • info2.unbekanntgbr@gmx.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynierpakowacz-operator-wozka-widlowego-3610316.html

ID ogłoszenia: 387586d84ba65b21