€ od 11.50-14,00 euro/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla operatora wózka widłowego na magazynie, Dolna Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dolna Saksonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 05:04
  • Wygasa: 11 dni, 12 godzin

Na terenie landu Dolna Saksonia aktualna propozycja pracy w Niemczech na magazynie od zaraz dla operatorów wózków widłowych. Oferta dla osób z komunikatywną znajomością języka.

PZP Personel Spółka z o.o. (AMZ – Gruppe) zatrudni od zaraz na stanowisku

Operator wózków widłowych

Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki:
doświadczenie zawodowe w obsłudze wózka widłowego, spalinowego lub elektrycznego, wózka z ładowaniem czołowym, obsługa wysokich regałów, praca z towarami ciężkimi i lekkimi, praca w hali magazynowej i na zewnątrz, prawidłowa obsługa dopasowanie i przechowywanie różnego rodzaju palet, komisjonowanie zamówień klientów.
Gotowość do samodzielnej pracy w magazynie,rzetelne podejście do wykonywanej pracy, dokładność i punktualność, zorientowanie na pracę zespołową.

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą, niemieckie zarobki i płatny urlop, dodatkowo diety i dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy i święta

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń -, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych oraz ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, świadczenie na dzieci, bezpłatne ubranie robocze, zakwaterowanie i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
wykształcenie zawodowe kierunkowe lub duże doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, niezbędne uprawnienia, dokładność precyzja wykonywanej pracy, posiadanie własnego samochodu-w celu zachowania niezależności mobilnej, komunikatywny j.niemiecki

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do naszego biura lub przesłania swojego CV (wraz ze zdjęciem) na adres: elblag@pzp-personel.pl
Tel 55 230 4441 w godz.10-17 www.pzp-personel.pl

ID ogłoszenia: 4555e70ae3968d58

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.