€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par bez języka w Hamm pakowanie karmy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2015 01:22

Ogłoszenie skierowane do par bez znajomości języka przy pakowaniu karmy dla zwierząt w Hamm. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Miejsce zatrudnienia: Hamm, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Stawka godzinowa: od zaraz

Obowiązki:

  • Zadaniem będzie wykonywanie fizycznych prac związanych z pakowaniem karmy dla zwierząt.
  • Inne zadania np. związane z wspieraniem procesów produkcyjnych tak jak kontrola jakości mogą zostać zlecone.

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • zapewniona odzież robocza
  • wysokie stawki godzinowe
  • atrakcyjne warunki
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt pokrywa pracownik w wysokości 210 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz LM zatytułowanej: PK/06/15
na adres: arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-pakowanie-karmy-bez-jezyka-hamm/

ID ogłoszenia: 155556b3a289e3d7

7 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par bez języka w Hamm pakowanie karmy”

  1. Witam , mam 4 osoby ktore zainteresowane były by pracą od zaraz , posiadamy samochod, proszę o rozpatrzenie CV ktore zostaly wyslane na emaila . Pozdrawiam i czekam na kontakt.

  2. Witam proszę o pilny kontakt jestem zainteresowany waszą ofertą.698350870

  3. wieslaw324 na 4 czerwca 2015 @ 16:30

    Jestem zainteresowany waszą ofertą. Jestem pracowity, bez nałogów, mogę podjąć pracę w każdej chwili. kontakt: 663841922

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą, wysłałem już na maila Cv , proszę o kontakt

  5. grazynka190861@wp.pl na 7 czerwca 2015 @ 17:25

    Witam serdecznie chcemy wraz z mężem podjąć te prace .Prosze o kontakt tel.48 509 777 630

  6. gazmistrz na 7 czerwca 2015 @ 19:47

    Witam serdecznie. Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani państwa oferta pracy i prosimy o kontakt 536172950 lub 532790626

  7. Witam serdecznie.Jestem z Hamm i jestem bardzo zainteresowany ta praca czy mogę prosić o numer tel.do Panstwa lub proszte o kontakt ze mna przez e mail.