€ 2150/mc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na magazynie słodyczy bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2020 05:04

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie słodyczy z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni ze słodyczami – pomocnik

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wakaty: 4 (lub 2 pary)

Pensja: 2150 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni ze słodyczami jako pomocnik
  • wspieranie codziennych obowiązków, polegających głównie na kompletowaniu i pakowaniu zamówień
  • obowiązkiem będzie rozładunek dostaw

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • solidność, przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • wysoka motywacja
  • pełna samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie początkowo na podstawie umowy próbnej, z opcją przedłużenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary oraz 200 euro od osoby miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny pod adresem:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-slodyczy-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 9095ece43de239c7

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na magazynie słodyczy bez języka Berlin”

  1. Robert1231 na 28 maja 2020 @ 20:31

    Witam. Chciałbym się zapytać czy byłaby możliwość wyjazdu dla 4 osób. Jakie wynagrodzenie netto jest oraz czy byłaby możliwość przyjazdu z końcem czerwca.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.