€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par sortowanie owoców bez języka Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 02:02

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech dla par do podjęcia od zaraz przy sortowaniu owoców sezonowych. Opcja zatrudnienia w Lubece dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: sortowacz owoców sezonowych
Miejsce zatrudnienia: Lubeka, Niemcy
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca sezonowa która będzie polegała na opróżnianiu koszy z owocami i ich sortowaniu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie śliwek, wiśni oraz truskawek
  • praca wykonywana będzie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zręczność i wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zmotywowanie
  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z prawem jazdy kat.B
  • kandydat musi podlegać pod ubezpieczenie zdrowotne w PL na minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opcję podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla par
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • umowę zlecenie z pełnym ZUS
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu bezpłatnie
  • przejazdy na terenie Niemiec zapewnione
  • przejazd do Niemiec oraz po zakończeniu powrót do Polski
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres:

  • dppolskihr.4101539@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/sortowacz-owocow-sezonowych-id646814.html

ID ogłoszenia: 913595040efe0a77