€ 11€ brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla pokojówki sprzątanie pokoi hotelu z Aschau im Chiemgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2022 01:34

W hotelu z Aschau im Chiemgau od zaraz do podjęcia praca w Niemczech dla pokojówek i pokojowych. Zatrudnienie przy sprzątaniu pokoi gościnnych ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Klient poszukuje pokojówek/pokojowych do sprzątania pokoi.

Lokalizacja: 83229 Aschau im Chiemgau (80km od Monachium)

Zakres obowiązków:
-Sprzątanie pokoi gości hotelowych podczas ich pobytu i po ich wyjeździe
-Sprzątanie saun, schodów, lobby

Stawka:
-11€ brutto
-Darmowe zakwaterowanie w Hotelu

Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Mile widziany język niemiecki/angielski

Oferujemy:
-Długotrwałą współpracę
-Gwarancję godzin
-Opiekę polskiego Koordynatora

Zapraszam do kontaktu:

emilia.krupa@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 30061fa7acdc4331