€ 10 euro/h brutto plus dieta

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków na budowie malarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stałe
  • Opublikowany: 1 października 2015 00:26

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych na stanowisku malarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków na budowie ze Stuttgartu. Możliwość zatrudnienia na stałe dla najlepszych.

Stanowisko: Malarz budowlany

Różne lokalizacje dostępne: Stuttgart, Hannover, Karlsruhe

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę plus dodatki w postaci diety

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe polegające na malowaniu i tapetowaniu ścian.
  • Inne zadania zlecone przez brygadzistę.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • mobilność i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • fachowość, dokładność, pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki w postaci stawki podstawowej brutto plus diety
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem o pracę proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: jacekpraca200@gmail.com

Dla zainteresowanych możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 537515304

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/malarz-praca-w-niemczech-w-budownictwie-stuttgart-hanower-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 534560be2089d204