€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz Essen bez języka pakowanie kawy dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2016 01:03

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka niemieckiego na dwa miesiące.

Stanowisko: Pakowacz zestawów promocyjnych

Miejsce: Essen, Niemcy

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu promocyjnych zestawów składających się z kubka z nadrukiem lub spieniacza oraz kawy rozpuszczalnej
  • pakowanie artykułów do paczek kartonowo – plastikowych
  • foliowanie w zbiorcze paczki
  • paletowanie

Wymagania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do logicznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • umowa o pracę na 2 miesiące
  • pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wsparcie w szukaniu lub pośrednictwo w wynajmie mieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontaktowy:

  • ganztagsberuf2016@eclipso.de

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: pakowanie01/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kawy-essen-w-fabryce/

ID ogłoszenia: 27456a7577b2c8f5

8 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz Essen bez języka pakowanie kawy dla Polaków”

  1. jadwiga501 na 28 stycznia 2016 @ 10:05

    Pakowacz 01/16
    Interesuje mnie wasza oferta Jadwiga Traczyk tel 531 287 452

  2. Jestem zainteresowana prosze o kontakt dziekuje 724808741

  3. Pakowanie01/16 jestem zainteresowana wasza oferta Agnieszka 601083660

  4. jzmanowsla na 1 lutego 2016 @ 08:31

    Jestem zaintresowana oferta to moj nr 4915127972993 mieszkam w oberhausem czekam na odpowiedz

  5. Lukasz Dulacz na 1 lutego 2016 @ 15:30

    Witam serdecznie nazywam się Łukasz Dułacz i jestem zainteresowany ofertą pracy , mam 27 lat jestem sumienym pracownikiem bez nałogów. Mój numer telefonu+48609555074 lub mustan.1988@wp.pl pozdrawiam

  6. Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Mieszkam w Essen. Pracowałam na linii produkcji. Jestem szybką energiczną osobą . Bardzo proszę o kontakt mój numer telefonu : + 49 015755456402

  7. Dawidbulicz na 5 lutego 2016 @ 19:48

    Witam Posiadam doświadczenie w pakowania kapsułek kawy oraz doświadczenie 2 letnie na produkcji w innych zakładach pracy proszę pilnie o kontakt adres email bulicz19@gmail.com nr tel 737906197 pozdrawiam

  8. Witam .Jestem zainteresowany ta praca od zaraz .Prosze o kontakt telefoniczny 00491738874952 lub 00490208382958 lub emeil gabriela-garbarczyk@t-online.de