€ 2000-2300€ netto/mies.

Dam pracę w Niemczech od zaraz jako lakiernik przemysłowy, Plauen blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Plauen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 marca 2023 00:41

Firma przemysłowa z Plauen blisko granicy poszukuje od zaraz doświadczonych lakierników przemysłowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie konieczna.

OPIS STANOWISKA:

– Lakierowanie natryskowe sekcji mostów i konstrukcji halowych
– Praca na hali od pn. do pt. na 3 zmiany
– Umiejętność piaskowania/śrutowania będzie dodatkową zaletą

WYMAGANIA:

– Doświadczenie zawodowe jako lakiernik przemysłowy lub samochodowy
– Gotowość do pracy 3 zmianowej
– Własne auto na wyjazd
– Podstawowa znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

– Niemiecka umowa o pracę na pełen etat na czas nieokreślony
– Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pensjonatach
– Odzież i buty robocze po stronie pracodawcy
– Do 30 dni płatnego urlopu
– Możliwość pobierania zaliczek

a.trzpiot@pur-montage.de

ID ogłoszenia: 572641abcb03e006