€ 2100-2500 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz kierowca kat.B przy przewozie vipów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 października 2016 03:43

Pilnie poszukujemy kierowcy kat.B do przewozu klientów premium luksusowymi samochodami. Niemcy praca dla osób z podstawową znajomością języka. Oferta od zaraz dla Polaków z czynnym prawem jazdy kat.B.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Start: od zaraz
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 2100-2500 euro brutto/mc

Zadania:

  • kierowca którego zatrudnimy będzie odpowiedzialny za przewóz klientów vip – prezesów firm, gwiazd, klientów indywidualnych limuzynami, np: BMW-7, Audi A8, Mercedes S-klasy
  • niezbędne jest profesjonalne zachowanie i dbanie o samochód służbowy – uzupełnianie zgodnie z pakietem dodatków dla klientów (drażetek, wody, czasem szampana)

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • miła aparycja
  • czynne prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazna aparycja
  • schludność, profesjonalizm, cierpliwość
  • bezwzględna uczciwość i dyskrecja
  • dyspozycyjność w różnych godzinach oraz na całe dnie

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • świetną flotę
  • pracę w Niemczech od zaraz na podstawie legalnej umowy z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • możliwość rozwoju oraz podjęcia bardzo dobrej pracy w Niemczech
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • odpowiedni strój

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Kierowca kat.B przy przewozie vipów, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 41458081bb09b405

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz kierowca kat.B przy przewozie vipów Stuttgart”

  1. markus1410 na 14 grudnia 2016 @ 13:11

    Bewerbung

    Hiermit möchte ich mich als Autofahrer in Stuttgard bewerben .
    Ich besitze den Führerschein B und bin flexibel .
    Über eine Antwort von Ihnen würde ich mich sehr freuen.
    Mit frundlichen Grüßen
    Mariusz Gosik
    Tel. +48 696 160 125