€ 9,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz Kolonia przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 02:04

Poszukujemy chętnych do pracy przy sprzątaniu w siłowni i klubie fitness z Kolonii. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka w klubie fitness

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 9,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za bieżące sprzątanie wszystkich pomieszczeń w klubie i siłowni – toalet, przebieralni, sali ćwiczeń, poczekalni, pomieszczeń biurowych, itp
  • zadaniem będzie dokładne odkażanie sprzętów na hali treningowej
  • praca odbywa się w trybie zmianowym

Oczekiwania:

  • minimalna znajomość języka niemieckiego – wystarczą same podstawowe zwroty
  • duża dokładność
  • skrupulatność, rzetelność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie, które jest oddalone od miejsca zatrudnienia o ok. 2km
  • system zmianowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • obecność polskojęzycznego koordynatora na miejscu  i pomoc we wszelkich formalnościach
  • urlop
  • możliwość zatrudnienia na stałe w oparciu o niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca przy sprzątaniu w klubie fitness. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 4435765b6f2b465b