€ od 12/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie dla malarzy w Wetzlar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wetzlar
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 września 2019 03:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku malarza budowlanego. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Wetzlar przy remontach i wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz

Miejsce zatrudnienia: Wetzlar, Niemcy

Pensja: od 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na stanowisku malarza będzie polegała na przygotowywaniu podłoża – tynkowanie, murowanie
  • wykonywanie zadań wewnątrz i na zewnątrz
  • wzmacnianie
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za uzupełnianie ubytków i pęknięć, szpachlowanie, tapetowanie i montaż regipsów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie własne auto i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie
  • atutem będzie tytuł czeladnika

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze – także dla członków rodziny
  • pracę na pełny etat
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre wynagrodzenie od 12 euro brutto na godzinę + dodatkowo dieta dzienna w wysokości 20 euro za każdy przepracowany dzień
  • płatny urlop
  • dodatek na święta i urlop
  • uniform służbowy oraz buty robocze
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • stałe wsparcie koordynatora
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/malarz/niemcy-wetzlar/14671873

ID ogłoszenia: 8175d6ffdb019cb0