€ 2700€

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie dla monterów instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacji w Bad Berleburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Berleburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 maja 2023 12:00

Na terenie Bad Berleburg do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla monterów instalacji sanitarnych, wentylacji, grzewczych. Zatrudnienie w budownictwie dla kandydatów z doświadczeniem.

Zatrudnimy monterów instalacji wentylacyjnej, grzewczej i sanitarnej. (m/k/d)
Obowiązki
N.p. jako monter wentylacji (m/k/d) jesteś odpowiedzialny za montaż, uruchomienie, realizację napraw oraz przeglądy nowych i istniejących systemów wentylacyjnych.
Twój zakres działalności obejmuje obróbkę kanałów wentylacyjnych i kanałów spiralnych, wykonywanie prób szczelności oraz usuwanie usterek i wykonywanie prac naprawczych w systemach wentylacyjnych.
Otrzymasz również raporty o usterkach, zajmiesz się ich eliminacją oraz wymianą i odnowieniem zużywających się części, a także zarządzaniem i utrzymywaniem raportów o błędach, testach, konserwacji i inspekcjach.
Zawsze sprawdzasz swoją pracę zgodnie z naszymi standardami jakości.
Podstawą Twojej pracy jest stosowanie przepisów BHP i zapobiegania wypadkom oraz podejmowanie działań zapobiegawczych.
Wymagania
Pomyślnie ukończone szkolenie techniczne
Mile widziane pierwsze doświadczenie w konstrukcjach wentylacyjnych
komunikatywny język niemiecki
elastyczność i niezawodność
Lubisz pracę w zespole, działasz niezależnie i masz poczucie odpowiedzialności
Mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
Oferujemy
Umowa niemiecka na czas nieokreslony z pelnym pakietem swiadczen socjalnych.
Stawka od 13,00€ (bez kwalifikacji i znajomosci jezyka niemieckiego) do 16,00€ brutto/godz.+ Dieta 23,00€ netto /dzien.
Zwrot kosztow paliwa przy kazdej zmianie miejsca budowy.
Premie swiateczne i urlopowe.
Urlop 27dni/rok.
Oplacony nocleg
Odziez robocza i narzedzia

CV proszę wysyłać na adres:
w.paula2812@gmail.com

ID ogłoszenia: 920646dde7435985