€ 9 euro netto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie dla pomocnika murarza w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:37

Firma budowlana poszukuje od zaraz budowlańca na stanowisko pomocnik budowlany-murarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech w Essen z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pomocnik murarza

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Zarobki: 9 euro netto/h

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Wsparcie przy pracach budowlanych dla murarza.
  • Do zadań należeć będą prace pomocnicze.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w budowlance
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • duża samodzielność
  • obowiązkowość, sumienność
  • możliwość przyjazdu swoim samochodem

Oferta:

  • satysfakcjonujące stawki godzinowe-9 euro netto/h
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • ubezpieczenie socjalne
  • praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: biuro@flexjob.pl
w nagłówku wiadomości należy wpisać: POM/100/DE

Źle zatytułowane wiadomości będą kasowane

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-murarza-essen-id238263.html

ID ogłoszenia: 41353f0d4ff1eb38