€ 13,10/h brutto + dieta

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie Fulda dla malarza z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 03:55

Praca w Niemczech od zaraz dla pracowników budowlanych z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta z miasta Fulda dla malarza na budowie 2017 / 2018.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Fulda, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,10 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdy dzień pracy w wysokości 30 euro netto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie szeroko pojętych prac malarskich
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie powierzchni pod malowanie – prace wykonywane będą wewnątrz oraz na zewnątrz
  • pracownik będzie miał do dyspozycji różne rodzaje farb
  • inne zadania wynikające z charakteru stanowiska to szpachlowanie, kładzenie gładzi a także tapetowanie

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego – warunek obowiązkowy!
  • mobilność – prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec
  • przynajmniej 3 letnie oraz udokumentowane doświadczenie
  • wykształcenie w zawodzie

Oferujemy:

  • stałe wsparcie agencji pracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych oraz przy organizacji transportu
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • brak zeitkonta
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre zarobki oraz atrakcyjna dieta dzienna
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Możliwy jest kontakt pod numerem: 511594826

Zgłoszenia można przesyłać wraz z załączeniem zgody o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 6685a15c5626d8cf