€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej przy czekoladkach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saksonia – Anhalt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2014 01:31

Fabryka czekolady zatrudni Polaków na linię produkcyjną przy kompletowaniu, pakowaniu i sortowaniu czekoladek. Zatrudnienie od zaraz z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja: Saksonia – Anhalt

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wszelkie prace na linii produkcyjnej
  • pakowanie, sortowanie, zbieranie i pakowanie zestawów
  • Inne zadania pomocnicze zlecone przez przełożonego
  • Zatrudnienie odbywać się będzie w zakładzie na produkcji czekoladek

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy natychmiast
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • poszukiwane są osoby punktualne i rzetelnie podchodzące do obowiązków
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • zamieszkanie zapewnione
  • praca odbywać się będzie w systemie zmianowym
  • pracownikowi przysługują dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych w wysokości + 25%
  • praca jest legalna, zapewnione jest ubezpieczenie, karta EKUZ oraz druk A1

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez stronę: http://m.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-k-m-saksonia-anhalt,oferta,3543017

ID ogłoszenia: 17953fc726231f21

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej przy czekoladkach”

  1. kinguska1211kinguska na 27 sierpnia 2014 @ 19:20

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. Witam jestem zainteresowana państwaofertą pracy znam dobrze język niemiecki jestem gotowa podjąć pracę od razu niestety nie mam doświadczenia na linii produkcyjnej ale chętnie się doszkole szybko sie uczę mój numer telefonu 662295594 pozdrawiam Anna

  3. Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą,od 5 lat pracuje w niemczech,jezyk umiem dobrze,na produkcji pracowałam rok.Jak się z Wami skontaktować?Mój numer:535 852 121 Sylwia Lorenc

  4. Witam. Dwie, młode osoby chętne na to stanowisko od zaraz, mężczyzna zna j. niemiecki, posiadamy CV w języku polskim i niemieckim. Nr tel: 792 634 717 lub 881 309 477 Sylwia i Tomasz